נעמן – חנות כלי הבית שלי

כלים ואביזרים למטבח

לכל אישה יש את המקום האובססיבי שלה, יש כאלו שאוהבות תכשיטים ויהלומים ויש כאלו שיש להן אובססיה עם בגדים שונים.

אני גיליתי בגיל מאוד צעיר שלא בגדים ולא יהלומים מדברים אליי. יותר מזה גיליתי שאני בכלל אלרגית לזהב אז תכשיטים לא ענייננו אותי יותר מדיי. עם זאת, המטבח תמיד משך אותי. אהבתי לבלות עם אמא שלי בבישולים והאפייה ובמיוחד אהבתי את ההכנות של האוכל של יום שישי.

אווירת הבישולים ביום שישי

יש משהו מאוד חגיגי בימי שישי ולכן כל הליך הבישול והאפייה של אותו יום היה מאוד מרגש ומשמח עבורי. מהר מאוד הבנתי שהחנויות שאני הכי אוהבת הן חנויות כלי הבית, ואם מדובר בחנויות של כלי בית אין כמו נעמן.

נעמן חנות לכלים ואביזרים למטבח

נעמן זו אחת החנויות לכלי הבית הוותיקות ביותר אשר פעילה הרבה מאוד שנים ויש לה מוצרים איכותיים ומצוינים אבל במחירים שווים לכל נפש. אני אוהבת ללכת לשם גם שאני לא זקוקה לאיזה שהוא כלי בישול ספציפי משום שבזכות הכלים שאני רואה בחנות נעמן אני יכולה לקבל רעיונות למה מתחשק לי להכין ואלו דברים אני רוצה לעשות. זה אחד היתרונות למי שאוהב לבלות במטבח.

השראה מהחפצים אשר מתבוננים בהם

אחרי כמה זמן פתאום אפשר ממש לקבל השראה ורעיונות לבישול רק באמצעות התבוננות בכל מיני כלי מטבח ודברים כאלה. בחנות נעמן אפשר למצוא כמעט את כל הכלים שצריכים: החל מצלחות וכוסות ליום יום, מערכות כלים ואביזרים למטבח מפוארות יותר לחגים או אירועים מיוחדים ואפילו מערכות של כלים אשר אפשר ליצור הבדלה בינהן כך שמי שמקפיד על הפרדה בין בשר וחלב יכול לרכוש את שתיהן ואז לא תהיה לו בעיה ליצור הפרדה הרמטית בין שתי מערכות הכלים.

תבניות סירים ועוד הרבה כלים למטבח

פרט לסוגים השונים של מערכות הכלים אפשר למצוא ממש בקלות מערכות של סירים וכלי בישול ואפיה אחרים. יש הרבה סוגים של תבניות בכל מיני גדלים וסוגים שונים. כך למשל תבניות אפיה שהן לאפייה של עוגות או תבניות שמטרתן לשמש לאפיית לחם. מאחר ונעמן זה מקום כל כך עשיר במוצרים מאוד כיף לבקר בו ולשטוף את העיניים בכל טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *