איזה מזרן הכי מתאים לכם? – הכירו 4 סוגי מזרונים

מחקרים מראים שאדם מבלה כשליש מחייו בשינה. כולנו יודעים כמה שינה היא חשובה לגופנו ולבריאות שלנו, ועל כן, עליה להיות נוחה על מנת שנוכל למצות אותה. שינה על מזרון לא מתאים, יכולה לפגוע גם בגוף שלנו באופן פיזי, ולגרום לכאבי גב, וגם לפגוע בשינה שלנו, ובכך גם בשאר היום יום שלנו.

אחת החנויות המומלצות ביותר עבור קניית מזרונים הינה רשת ד"ר גב מזרונים, אשר ידועה במזרוניה האיכותיים, האורתופדיים, והטובים ביותר לבריאות הגוף שלנו. אם כן, במידה ואתם עומדים לפני רכישת מזרון חדש לחדר השינה שלכם, כדאי לכם להכיר ארבעה סוגים של מזרונים, ולבחון מהו סוג המזרון הטוב והאופטימלי ביותר עבורכם:

לאלרגיים: מזרון לטקס

 

לטקס הוא למעשה חומר גמיש ואלסטי אשר נמצא בהרבה שימושים בחיינו. מזרון הלטקס מורכב ומופק מעץ הגומי, שנחשב כחומר טבעי ומרפד את המזרון. במזרוני לטקס המזרון מתאים את עצמו לצורת ושקיעת הגוף השוכב עליו ובכך מעניק לו תמיכה אורתופדית רבה. זאת באמצעות החומר הדינאמי שממנו עשוי המזרון, ומעניק לו את האלסטיות הרבה שלו. נוסף על כך, כיוון שמדובר בחומר אורגני וטבעי המופק מן הטבע, קיימת דחייה של המזרון מקרדיט האבק, מה שהופך את המזרון לסטרילי ומותאם לאנשים הסובלים מאלרגיות כלשהן. ברשת ד"ר גב מזרונים, תוכלו למצוא מזרוני לטקס רבים, במחירים מגוונים ואטרקטיביים.

מזרן , מיטה

מזרן לטקס לשמירה על אלרגיה

לסובלים מבעיות גב: מזרון וויסקו 

במידה ואתם מרבים לסבול מכאבי גב למיניהם, או משינה טרופה ומלאת הפרעות, מזרון הוויסקו (או "הספוג החכם"), אשר תוכלו למצוא ברשת ד"ר גב מזרונים, הוא המזרון המתאים ביותר עבורכם. חומר הוויסקו הינו חומר דמוי ג'ל, בעל מרקם אלסטי וגמיש במיוחד, הרגיש לחום הגוף שלנו ומשתנה בהתאם. בזכות הספוג החכם הזה, הגוף שלנו מסוגל לשחרר לחצים בזמן השינה, המתפרסים על גבי המזרון, ובכך מאפשר לנו לישון שינה עמוקה ללא הפרעות וללא כאבים.

מזרן , מיטה

מזרן ויסקו – לשמירה על גב בריא

לזוגות: מזרוני קפיצים

 

כאן קיימים שני סוגים שונים. הראשון, מזרוני קפיצים משולבים, המחוברים אחד לשני ויוצרים יחידה אחת של קפיצים. הסוג השני לעומת זאת, מתכוון למזרוני קפיצים מבודדים, בהם כל קפיץ עטוף בנפרד, אך מחובר לשורות ארוכות של קפיצים אשר הם יוצרים את המזרון עצמו. מזרון בעל קפיצים מבודדים נחשב כמזרון בעל תמיכה מירבית לגוף, וכן מבטיח שתזוזות הפרטנר שלכם בעת השינה, לא ישפיעו עליכם כלל.

מזרן , מיטה, קפיצים

מזרן קפיצים – אידיאלי לזוגות

 

לסובלים מכאבים רבים בגוף: מזרון מגנייט

 

אין ספק כי מדובר במזרון איכותי במיוחד, שיצא לאור לאחר מחקר ופיתוח מתקדמים ביותר. מדובר במזרון ייחודי אשר השינה בו יכולה להגביר את אספקת החמצן והדם לחלקי הגוף השונים, ובכך לסייע לאי הגוף לתפקד כמו שצריך. כך, מי שסובל בכאבים שונים באזור הצוואר, פרקים, רגליים, בעיות לחץ דם ועוד, מזרון המגנייט יהיה פתרון אופטימלי בשבילו, ויוכל להקל על כאביו בעת השינה. מזרון המגנייט הינו אחד המזרונים המומלצים על ידי רשת ד"ר גב מזרונים.

מזרן, מיטה, מגנייט

מזרון מגנייט- לסובלים מכאבים רבים בגוף

 

לסיום, זכרו שמזרון למיטה שלנו נחשב כמוצר סופר חשוב, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה נפשית. רשת ד"ר גב מזרונים שמה דגש רחב על בריאות הגוף ותמיכה נכונה ואופטימלית לגב שלנו, ועל כן, מציעה מגוון רחב של מזרונים המתאימים לסוגים שונים של אנשים. על כן, אל תתפשרו על עצמכם בכל הנוגע למזרונים – לגוף שלנו מגיע את הטוב ביותר.

 

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *